Quady na imprezie firmowej - czyli jak dbać o bezpieczną rozrywkę pracowników?

Pierwszorzędny zapewnienie pracownikom

Quady to fantastyczna rozrywka i doskonały sposób na spędzenie wolnego weekendu. Quady na imprezie firmowej również nie są już niczym niezwykłym. To doskonały sposób na zapewnienie pracownikom ciekawych atrakcji, które pozwolą im zapomnieć o biurowej codzienności. Aby cała impreza przebiegała zgodnie z planem, musisz jednak zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Trener wyjaśni, obsługiwać quady

Jeśli chcesz zapewnić im możliwość przejażdżki po lasach, zatrudnij profesjonalnego instruktora. Trener wyjaśni, jak obsługiwać quady i jak zachowywać się w czasie jazdy, by nie narażać się na niebezpieczeństwo.

Jeszcze przed wyjazdem powinieneś poinformować pracowników, jaką atrakcję dla nich przygotowałeś. Dzięki temu przygotowując się do wyjazdu, nie zapomną o zabraniu ze sobą odpowiedniej odzieży i potrzebnych akcesoriów.

Opłaca uzmysłowić pracownikom

Quady to pojazdy mechaniczne i nie powinno się prowadzić ich po spożyciu alkoholu. Warto uświadomić to pracownikom jeszcze przed wyjazdem. Na imprezach integracyjnych zdarzają się przecież imprezy zakrapiane alkoholem. Zorganizowanie takiej imprezy na dzień przed planowaną przejażdżką może wyeliminować pracowników z uczestniczenia w niej.

Młodzi bezustannie nakręcają wzajemnie

Wreszcie - zdrowy rozsądek. Teoretycznie każdy dorosły człowiek wie, jak dbać o swoje bezpieczeństwo, w praktyce niestety różnie z tym bywa. Młodzi ludzie często nakręcają się wzajemnie, zachęcając do szaleństw. Staraj się hamować takie zapędy. Quady na imprezie firmowej to doskonała rozrywka, ale tylko pod warunkiem, że wszyscy pracownicy podchodzą do niej z dużą dozą rozsądku i odpowiedzialności.